Volkswagen T2 Camper Vani saab alla 200 euro eest

AMS toimetus
1 0
Read Time:1 Minute, 6 Second

Tõsi küll, vaid Lego klotsidest. Aga tõsi on ka see, et tänasel ajastul on automatkamine läinud väga populaarseks ja nii leidis ka Lego Grupp, et on paras aeg üllitada täiskasvanutele meelelahutuseks rohkem kui 2000 osast koosnev legendaarne matkabuss Volkswagen T2 Camper Van.

Tegelikult on Lego Grupil terve kollektsioon erinevatest kultusautodest, kuhu kuuluvad näiteks Ford Mustang, Porsche 911, Fiat 500, James Bondi Aston Martin ja teised. Kollektsiooni uustulnuk, 60ndate lõpul ja 70ndatel rahva seas ülipopulaarne olnud Volkswagen T2 Camper Van on päris tõetruu: katusetelk, liuguks ja isegi rattaid keerav roolisüsteem. Sisemuses on sel ülidetailne tõeline matkabussi interjöör külmiku, kappide, köögi, valamu ja gaasipliidiga. Bussis on isegi kardinad päris kangast. Nagu ikka, käib matkabussi ette ka komplekt matkatoole õues istumiseks ning tõeliseks suvepuhkuseks on kaasas surfilaud.

Lego disaineri Sven Franicu sõnul on sõidukite maailmas Volkswagen Camperi puhul tegemist haruldase nähtusega, mis inimestes nii tohutut kiindumust on tekitanud. Ta leidis, et Lego versioon sest masinast võiks kindlasti paljudele T2 fännidele rohkelt rõõmu tekitada.

Rohkem kui 2200 osast koosnev Lego Volkswagen T2 Camper Van tuleb müügile 1. augustist ja selle hind saab olema üks eurosent alla 160 euro. Mudel on suunatud just täiskasvanud kliendile ja selle detailiderohkus pakub tegevust mitmeks õhtuks ja päris paari tunniga seda kokku ei lao. Isegi nõud saab kappidesse laduda ja teepoti pliidile panna.

Fotode ja info allikas The Lego Group

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Laupäeval hakatakse Saaremaal mootorratasega lepatriinut otsima

Nädalavahetusel on Saaremaa täis motosportlasi ja mootorrattureid – lisaks enduro meistrivõistlustele, kogunevad tsiklistid ka motoorienteerumissarja Nägemata Eesti neljandale etapile. Motoorienteerumissarja Nägemata Eesti neljas etapp peetakse sel laupäeval Saaremaal ja kannab nime Öks Sööröömöö Ötöpp. Asja üks eestvedaja Tom Külaots märkis, et seekordne sõit on teistest etappidest veidi teistsugusem, sest nüüdsel […]