Yamaha Euroopa ülemus läkitas läbi Youtube´i klientidele vabanduse

admin
0 0
Read Time:1 Minute, 35 Second

Yamaha Motor Europe vaevleb COVID-19 pandeemia ja Suessi kanali kriisi tõttu probleemides. Ettevõtte SEO ja president Eric de Seynes tunnistas, et neil on raskusi nii tootmises kui varuosade väljastamises, kirjutas motorcyclenews.com.

De Seynes sõnas varjamatult, et viimase kümne kuu jooksul on tooraine kättesaadavus muutunud väga keeruliseks paljudes valdkondades. Näiteks pole saada elektroonika varuosi Yamaha tarkade võtmete tegemiseks või ABS pidurisüsteemi ehitamiseks. „Tooraine vedu üle mere on kaupade väga suure nõudluse tõttu olnud problemaatiline, kuid seda probleemi suurendas veelgi ootamatu Suessi kanali kriis,“ lausus De Seynes.

Kanalisse kinni jäänud ja nüüd uurimise all seisev „Ever Given“ kargo laev hoiab enda pardal mitut tuhandet Yamaha toodet ja varuosa. Yamaha kasutas Suessi kanalit, et transportida kaupu Jaapanist Euroopasse. 23. märtsil kanalisse kinni jäänud laev põhjustas klientide jaoks seega ränga löögi.

Jaapani ettevõte tõi 2021. hooajaks välja palju uusi mudeleid, kuid need vajavad Euroopa turu jaoks rangemate Euro5 heitgaaside nõuete täitmisi ja meie turu jaoks kohandamist, mis omakorda vajab taaskord toorainet.

Yamaha tehased asuvad üle maailma näiteks Prantsusmaal, Jaapanis, Indoneesias. Uute mootorrataste kliendini jõudmise hilinemine sõltub täielikult masina eripärast ja sellest, millisest tehasest täpsemalt peaks see väljuma. Näiteks on uuendatud MT-07 ja MT-09 mudelid hakanud Euroopa poole liikuma, kuid samas Tracer 9 ja Tracer 9GT lõpuni valmistamine lükkus ligi kuu võrra edasi.

De Seynes jätkas oma videos: „Me kõik siin Yamahas, alates tehasemeeskondadest, logistika- ja müügiosakondadeni, töötame selle nimel, et vähendada kahjusid ja tagada kõigi olemasolevate toodete kohaletoimetamine. Samal ajal püüame kliente hoida kursis täpsema teabega, kuid see kõik on kahjuks väga ettearvamatu olukord.“ Ta lisas, et nad mõistavad, et toodete kohaletoimetamise ootamine võib olla väga pettumust valmistav ja neil on seetõttu väga kahju. „Loodame südamest, et nõustute meie vabandusega viivituste pärast,“ vabandas De Seynes Yamaha fännide ees.  

Kuula videost täpsemalt, mis on põhjustanud nii suuri viivitusi Yamaha mootorrataste, muu tehnika ja varuosade tarnes ning tootmises.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

Honda, Toyota, Suzuki ja teised sulgesid Indias tehased, et säästa hapnikku haiglatele

Ehkki olukord ei pruugi Covid-19 osas mõnes maailma piirkonnas olla väga raske, võib see kusagil mujal maailmas olla kordades keerulisem. Situatsioonid võivad väga kiiresti muutuda, kirjutab ajakiri rideapart.com. Aprillis pöördus olukord eriti hulluks Indias, kus inimesed paluvad sotsiaalmeedias abi ja eriti palutud on hapnik, mida Indias on väidetavalt äärmiselt vähe. […]